Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
10.01.2020
Mersin’de tayin olan personele veda ettik
Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman Mersin Orman Bölge Müdürlüğünden 2019/2 rotasyon döneminde tayin olan Cemalettin Akçay, Sündüs Kankılıç, Hüseyin Yaklav, Ali Kaya, Tahir Yılmaz, Salih Güler, Kenan Karasüleymanoğlu, Mehmet Murat Kaytancı, Hanifi Erduru için düzenlenen programa katıldı.
 
Programa Mersin Orman Bölge Müdür Yardımcıları Durmuş Bilal Akkuş ve Mehmet Fulin, şube müdürleri, işletme müdürleri, işletme müdür yardımcıları, şefler, teknik elemanlar, memurlar ve işçiler aileleriyle birlikte katıldılar.
 
Mersin Orman Bölge Müdürlüğünce, tayin olarak görev yerleri değişen personel için hazırlanan programa katılan Bölge Müdürü Akduman, bu zamana kadar verdikleri hizmetler için personelimize teşekkür etti. Ayrıca bunca yıllık meslek hayatlarında fedakârca çalıştıklarının şahidi olduğunu ifade ederek bundan sonraki hayatlarında sağlık ve esenlik diledi.
 
Bölge Müdürü Akduman, toplantıda yaptığı konuşmanın ardından emekli ve tayin olan personelimize teşekkür belgelerini ve günün anısına hediye takdim etti.
 
 


Yazdır